punktid
kodulehele
Kahepäevased külmööbimisega matkad
 

Jalgsimatkad toimuvad iga ilmaga ning nädalavahetustel
novembrikuust aprillini Eestimaa kaunimates paikades. Piisava lume korral võimalik ka suusamatk, varustuse võtame kelguga kaasa. Matkad toimuvad põhiliselt Kõrvemaal, tellimisel ka Lahemaal, Pakri poolsaarel või mujal. Eelnev matkakogemus pole vajalik. Kahe matkapäeva jooksul tutvustan tänapäevast matkavarustust ja erinevaid -tehnikaid kui ka kõike muud vajalikku, mis puudutab erinevaid matku külmades oludes. Matkade eesmärgiks on nautida mitmekesist loodust, testida ennast ja matkavarustust ning saada külmööbimise kogemusi. Lisaks meeldiv seltskond õhtuse laagrilõkke ääres.

Kui soovid matkama tulla,
siis võta e-kirja teel ühendust ja ma leian meile sobiva nädalavahetuse ja matkamarsuudi.

Matkavarustus
Hea matkavarustus on vajalik ennekõike selleks, et nautida matka ja teha see endale ja teistele meeldejäävaks. Kui matkavarustus (või selle puudumine) veab alt, siis sa ei riku ära ainult enda matka vaid ka kogu grupil! Tuleks arvestada sellega, et kõik inimesed on erinevad ja personaalse varustuse valik on optimaalne ainult tema jaoks.
Matkavarustuse loetelu (mida oleks vaja matkale kaasa võtta, millist soovitan ja kasutan mina) saadan siis kui oled end ja kaaslasi registreerunud. Kogu varustus tuleb igal matkajal iseseisvalt või telkkonnaga jagades kaasas tassida.

Söök-jook
Kahepäevase matka jooksul valmistame koos kaks lõunasööki, ühe hommiku- ja ühe õhtusöögi. Söök-jook tuleb matkajatel iseseisvalt varuda. Kauss, nuga ja kahvel-lusikas tuleb endal kaasa võtta. Soovitavalt võiks joogivee kaasa võtta, toidu tegemiseks ja pesemiseks saab vett loodusest.

Matka maksumus ja maksetingimused
Kahepäevase matka maksumus on 260€ grupi kohta (kuni 6 inimest).
Hinna sees on matkajuhi teenus, marsuudi valik, koht telgis, hommikupuder ja kohv, varustuse remondivahendid, esmased grupi meditsiinivahendid.
Matkal osalemiseks broneeri koht e-kirja teel ning kindlasti lisa:
• soovitav matka kuupäev;
• osalejate nimed, sünniajad ja eelnev matka­kogemus;
• see, kuidas saabutakse kogunemiskohta;
• kontaktisiku e-postiaadress ja telefon.

E-kiri broneeringuga tuleb saata vähemalt 3 päeva enne matka algust.
Kui oled saanud positiivse vastuse, siis tasu ettemaksuna, vähemalt 3 päeva enne matka toimumist, 100 % matka maksumusest MTÜ Kolm teed (80243320) arveldusarvele EE241010220063547011. Selgituses märgi ära matka toimumise kuupäevad, kontaktisiku telefon.

Kui oled juba maksnud, aga ei saa tulla, siis teata sellest kirjalikult vähemalt kolm päeva enne matka algust. Õigeaegselt ette teatades saad vabade kohtade olemasolul osaleda mõnel järgneval matkal või tagastame ettemaksu 50 % ulatuses. Kui sa tulemata jätmisest õigeaegselt ei teata, siis tagasimakset ei toimu.

Alla 18-aastased lapsed võivad matkast osa võtta ainult koos oma vanema(te)ga.

Meeldivat kohtumist matkal!

 
kontakt
Kolm teed MTÜ

Klikka siia ja vaata pilte varem toimunud matkadest

rebend